1. Home
  2. ONESOURCE Global Trade - Denied Party Screening

ONESOURCE

Kısıtlı Taraf Tarama

Thomson Reuters’tan sınıfında en iyi kısıtlı taraf tarama yazılımı

Kısıtlı Taraf Taramanızı Otomatikleştirin

Yerel ve global iş ortaklarınızı taramak, şirketinizin itibarını korumanın ve kuruluşun engellenmiş tüzel kişi yönetmeliklerini ihlal etmesini önlemenin temel bir parçasıdır. Dış ticaret işlemlerinizi taradığınız sürece şirketiniz yasal sonuçlar bakımından güvende olacaktır. Ancak buradaki soru hiç de “Bir süreç olarak mı yoksa işinizi risk dolayısıyla aktif şekilde korumak için mi tarama yapıyorsunuz?” şeklinde değildir
 

Kendinize sormanız gereken asıl soru ayrıntılı ve etkili bir şekilde tarama yapıp yapmadığınız ve işletmenize göre tarama yapmak için doğru verilere sahip olup olmadığınızdır.

Thomson Reuters ONESOURCE Kısıtlı Taraf Taraması sayesinde, yerel ve global ortaklarınızla iş yaparken kendinizi güvende hissedin. Yazılımımız şirketinizin mevcut ERP, CRM ve SRM sistemleri ile bütünleşir ve böylece müşterilerinizi ve tedarikçilerinizi kısıtlı kişiler, çift kullanımlı eşya, ticari yaptırımlar, ambargo uygulanan ülkeler ve bu kısıtlanmış tüzel kişilerin sahip olduğu şirketler için 350’den fazla global listeye göre sorunsuz ve otomatik şekilde tarayabilirsiniz.

Çözümümüz ile ne elde edersiniz?

Geliştirilmiş Güvenlik

Şirketleri ve bireyleri 100.000’den fazla ilave kaynaktan kapsamlı global medya araştırmaları ile tarayın ve otomatik güncellemeler alın.

Hukuk Uyumu

Tarama sonuçları hakkındaki denetleme geçmişimiz çeşitli Dışişleri Bakanlıklarının, Ticaret Bakanlıklarının, Savunma Bakanlıklarının ve diğer resmi kuruluşların ayrıntılı inceleme gerekliliklerine uymaktadır.

Otomatik Tarama

Şirketin kurumsal sisteminde ana kaydı oluşturduktan veya güncelledikten sonra müşterileri ve tedarikçileri otomatik şekilde tarayın.

Global Yaptırımlar İçeriği

Pek çok dili bilen analizcilerden oluşan global bir ağ tarafından toplanan ve oluşturulan ret edilmiş tüzel kişilerin bilgileri sayesinde mevzuat yükümlülüklerinizi yerine getirin ve bilinçli kararlar alın.

Neyi kaçırdığınızı görmek ister misiniz? Bir gösterim için formu doldurun

By using any Thomson Reuters or its related bodies corporate (TR) website, application, including mobile application ("app"), product, software or service or, otherwise, providing us with any of your (or any other person’s) personal information you consent to our collection, use and disclosure of your personal information in accordance with (and agree to the terms of) our Privacy Statement (which can also be found at https://www.thomsonreuters.com/en/privacy-statement.html or we will provide you with a copy of our Privacy Statement if you email us at privacy.issues@thomsonreuters.com and request a copy). Do not proceed to use any of our websites, products or services or provide any personal information to us if you do not consent/agree to our Privacy Statement.